http://www.samakermanshah.ac.ir/portal/new%20entry%20volunteershttp://www.samakermanshah.ac.ir/portal/new%20entry%20volunteers

 

راه اندازی استودیو تولید محتوای الکترونیکی در دبیرستان دوره دوم پسرانه سما کرمانشاه

استودیو تولید محتوای الکترونیکی با قابلیت ضبط فیلم‌های آموزشی در فضای مناسب و گسترده با حضور جناب آقای دکتر مجید یزدانپناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ، جناب آقای دکتر احمد رجبی معاون دانشگاه و رییس مرکز سما استان و جمعی از مدیران آموزش و پرورش و مدارس سما آموزشی جهت کیفیت بخشی به آموزش مجازی دانش‌آموزان به بهره برداری رسید.

روابط عمومی سما

تاریخ انتشار : ۸:۴۶:۲۲ ۱۳۹۹/۱۲/۳
 


استودیو تولید محتوای الکترونیکی با قابلیت ضبط فیلم‌های آموزشی در فضای مناسب و گسترده با حضور جناب آقای دکتر مجید یزدانپناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ، جناب آقای دکتر احمد رجبی معاون دانشگاه و رییس مرکز سما استان و جمعی از مدیران آموزش و پرورش و مدارس سما آموزشی جهت کیفیت بخشی به آموزش مجازی دانش‌آموزان به بهره برداری رسید.

مجید یزدان‌پناه، مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در این خصوص گفت: دبیرستان سما یکی از مدارس موفق استان است که در اوایل شیوع ویروس کرونا جزو اولین واحدهای آموزشی بود که کار تولید و انتشار محتواهای آموزشی را آغاز نمود.

وی افزود: این استودیو با ضبط و انتشار کلیپ‌های آموزشی دروس مختلف در راستای توسعه عدالت آموزشی در ایام به فعالیت خواهد پرداخت و با پیشرفته ترین امکانات تجهیز شده است که اقدامی ارزشمند و ماندگار در سطح استان است و در اینجا جا دارد از مسؤولین محترم مرکز سما استان  و مدیر و کادر اجرایی دبیرستان سما کرمانشاه تقدیر و تشکر نمایم.


 

 

 

  تمام حقوق این سایت متعلق به دانشکده فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه می باشد.
آدرس: کرمانشاه - الهيه - چقاميرزا فاز 2-شهرک شهيد محرابي-بلوار سما-دانشکده فني و حرفه اي سما کرمانشاه کد پستی 6719435169  تلفن 38397001-083