http://www.samakermanshah.ac.ir/portal/new%20entry%20volunteershttp://www.samakermanshah.ac.ir/portal/new%20entry%20volunteers

 

بازگشایی مدارس سما کرمانشاه در شرایط خاص کرونایی

همزمان با سراسر کشور زنگ آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس در کلیه مدارس سما استان در شرایطی متفاوت نسبت به سال های گذشته نواخته شد.

روابط عمومی سما

تاریخ انتشار : ۹:۴۹:۱۱ ۱۳۹۹/۶/۱۹
 

مراسم بازگشایی مدارس سما استان با حضور آقای دکتر احمد رجبی معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رییس مرکز سما استان، آقای دکتر سید مهدی صفوی ریاست داتشکده سما کرمانشاه و جمعی از همکاران و والدین در دبستان پسرانه سما 1کرمانشاه  در شرایط  ویژه کرونایی برگزار گردید.

در این مراسم رییس مرکز سما استان ضمن تسلیت ایام محرم و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید اظهار داشت: : شرایط سال تحصیلی جدید خاص و منحصر به فرد است و همه ما اعم از والدین ،دانش آموزان، معلمین  باید کمک کنیم تا از این شرایط خاص به خوبی و سلامتی عبور کنیم.

دکتر رجبی در ادامه به تمهیدات مدارس سما استان در مورد رعایت پروتکل های بهداشتی اشاره کرد و افزود: برقراری کلاس‌ها با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و چرخشی، تهویه صحیح فضاهای آموزشی با دستگاه های ضدعفونی و همچنین پاکسازی و ضدعفونی دوره‌ای این فضاها، تب سنجی روزانه و استفاده اجباری از ماسک از جمله مواردی است که انجام خواهد شد.

ایشان در پایان بیان داشت: کرونا فرصتی را ایجاد کرد که به ما به ظرفیت آموزش آنلاین پی ببریم و انشالله  بعد از شرایط کرونایی ما بتوانیم در کنارآموزش حضوری از این ظرفیت  نیزبهترین استفاده را ببریم.

از ویژگی های ویژه مراسم بازگشایی امسال حساسیت والدین با توجه به وقفه ایجاد شده چند ماهه در سال تحصیلی گذشته به علت شیوع کرونا بود که با جدیت خاص پیگیر وضعیت فرزندان خود بودند.

در پایان مراسم نیز دانش آموزان با تمهیدات بهداشتی که در نظر گرفته شده بود راهی کلاس های درس شدند.

 

 

  تمام حقوق این سایت متعلق به دانشکده فنی و حرفه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه می باشد.
آدرس: کرمانشاه - الهيه - چقاميرزا فاز 2-شهرک شهيد محرابي-بلوار سما-دانشکده فني و حرفه اي سما کرمانشاه کد پستی 6719435169  تلفن 38397001-083